Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tears in Heaven


"Beyond the door there's peace I'm sure,

And I know there'll be no more tears in heaven." (Eric Clapton)


 Idealle PotkanMarvel (Tara)

Obrazek

  jméno: Idealle PotkanMarvel
  říkáme jí:  Tara, Tarís, Tarí, Tarinka
  narozena: 20. ledna 2006
  zemřela: 26. září 2008
  varieta: dumbo, (Fg, odd - eye g)
  zbarvení: černá  
  znaky: berkshire 
  otec: Blueny z Matýskova háje
  matka: Chippy Lobega
  PP a rodokmen: ano

  Tarinka je taková moje "hodná myška", jen malinko plašší. Než jsme k ní pořídili Bellu, byla asi měsíc sama...díky tomu se ale pěkně ochočila, naučila čistotě, chvíli jsme dokonce zkoušely potkaní agility, je mazlivější a jakoby "rozumná", bohužel občas ta její rozumnost přerůstá skoro ve "vyčůranost" ;) Když se jí chce, umí přiběhnout na zamlaskání, na jméno slyší jen při nějaké nedovolené aktivitě...třeba vyhrabání hlíny ibiškům a podobně... Je to prostě malej krteček ;) Jinak by Tara mohla být ochutnávač nebo spíš předchutnávač, je totiž hrozně vybíravá, proto holky rozmazlujeme stylem "co si dá Tarí, může i Bella", protože v opačném případě Bellča akorát tloustne, když se přejídá dobrůtkama pro obě... Miluje čokoládové dropsy pro hlodavce, mlíčko, lososovou pastu Rio mare, kapsičky Pedigree, Schmakosy pro psy, piškoty a spouustu dalších dobrot ;) Naopak nerada se fotí.


 Kyra PotkanMarvel (Bella)

Obrazek

  jméno: Kyra PotkanMarvel
  říkáme jí: Bella, Bellí, "prtě" 
  narozena: 11. února 2006
  zemřela: 22. dubna 2008 (uspána u MVDr. Mikulcové)
  varieta: dumbo
  zbarvení: ruská modrá
  znaky: berkshire
  otec: Jingles of Navel
  matka: Graffiti z Myshakova
  PP a rodokmen: ano
 Bellinku jsme si pořídili jako druhou, prostě kamarádku k Taře, aby se jí tak nestýskalo, když třeba nejsme doma... Z malého prťátka časem vyrostla velká potkaní slečna, terorizující svojí původně v potkaní hierarchii starší, Taru...prostě jí třeba "drbe" zádíčka dokud Tarí pořádně nepiští, ukradne dobroty pro obě (většinou i všechno sní ;), je přeborník na "náhlá zmizení" odkudkoli atd. Na druhou stranu je Bella větší mazlík a na zavolání chodí bez odmlouvání...mooc ráda pózuje před foťákem =) Má ráda cokoli co je k jídlu...narozdíl od Tary občas ohlodá i nějaký ten kabel, ale spíš jen když má dojem, že si zaslouží víc pozornosti... :)


 Míša ze Zverimexu

Obrazek

   jméno: Míša ze Zverimexu
  druh: křeček syrský
  říkáme mu:  Míša, Myšák, "chlapeček"
  narozen: na konci června 2004
  zemřel: 6. 11.  2006 (usnul...)
  varieta: standart
  zbarvení: černá
  znaky: panda  
  Míša byl původně bratrův mazlíček, teď se z něj stává "roztřesený staříček" na vejminku...má rád svůj klid, občas se jen ze zvyku proběhne v kolečku, ale venku se ještě překoná a snaží se prozkoumat co se dá ;) Máme ho všichni moc rádi, je to náš nejstarší křečík...proto je rozmazlovaný jak se dá =)


  Kitty ze Zverimexu

Obrazek

   jméno: Kitty ze Zverimexu
  druh: křeček syrský
  říkáme mu: Kittynka, Kytí
  narozena: květen 2004?
  zemřela: leden 2006
  varieta: standart
  zbarvení: zlaté
  znaky: klasický zlatý křeček 
 Moje třetí křeččice, co k ní napsat... Hodná a rozmazlovaná kamarádka Míši, několikrát jsem je zkoušela připustit, nikdy se ale mimča nepovedla. Měla jsem ji moc ráda...